תצלומי אוויר של פרויקטים קודמים ניתנים לצפייה ולהדפיס מ-DFWMaps ולרכוש דיגיטלית עם השלמת הפרויקט דרך DFWMaps Marketplace. תצלומי אוויר זמינים על ידי ועדת התכנון האזורית של דרום מזרח ויסקונסין בפורמט דיגיטלי.

תמונות סטריאו גדולות חולקו מלמעלה בעת התאמת בלוקים גדולים באמצעות בקרת הזיהוי החדשה והקיימת. נתוני השטח הקיימים עודכנו או נרכשו לאחרונה באזורים מסוימים ושימשו לתיקון צילומי אוויר באורתוזוזאיקה דיגיטלית.

התמונות מעובדות

כדי לקבל נתוני גובה דיגיטליים ומידע אורתוזוזי המשמש לחישוב כיוון התמונה הדרוש ליצירת DEM ופסיפס תמונה אורתוריוקט מתמונות. נדרש מודל גובה דיגיטלי (DEM) לתיקון עיוות תמונה עקב מרחקים שונים בין המצלמה/חיישן לנקודות שונות על הקרקע.

Orthorectification

היא ליצור תמונה שבה מדידות המרחק לאורך כל התמונה זהות. אורתומוסאי יכול לשמש למדידת מרחקים בעולם האמיתי מכיוון שהוא תיאור מדויק של פני כדור הארץ תוך התחשבות בסקר קרקעות, עיוות העדשה והטיית המצלמה. אורתופוטוגרפיה היא צילום אוויר המתוקן גיאומטרי באמצעות משטח תלת מימדי של השטח על מנת להבטיח שהקנה מידה אחיד והתמונה אינה מעוותת. זה מאפשר מדידות אופקיות של רוב העצמים בקרקע להימדד במדויק

התוכנית הלאומית לצילום אווירי (NAPP) והתוכנית הלאומית לאורתופוטוגרפיה דיגיטלית (NDOP) הוקמו מאוחר יותר

כדי ללכוד תמונות אוויר בשחור-לבן של קרקע חקלאית ברחבי הארץ מדינה ולהבטיח כיסוי עקבי. עד להופעת חיישנים ומחשבים רב-ספקטרליים, בני האדם השתמשו בצילום מסורתי כדי לצלם צילומי אוויר. צילומי אוויר דיגיטליים, תמונות רחפנים, צילומי אוויר סרוקים ותמונות לוויין חיוניים למיפוי הכללי וליצירה והדמיה של נתוני GIS.

Aerial Data Service Inc. (ADS) משתמשת בטכנולוגיה אורתוזואית דיגיטלית כדי ליצור תמונות המייצגות את פני כדור הארץ בקנה מידה גדול. אתה יכול להשתמש בפלטרים הזרקת דיו, אלקטרוסטטים ותרמיים כדי ליצור אורתוזאיקה דיגיטלית.

לאחר הסרת העיוות המשפיע על התמונה ושילוב של תמונות או סצנות בודדות ליצירת אורתוזוזה

ניתן להשתמש בה כסמל או כמפה נושאית למדידה מדויקת של מרחקים וזוויות. אורתופוטוגרפיה היא צילום אוויר שעבר תיקון גיאומטרי ("אורתוקורקשן"), ולכן יש לו קנה מידה אחיד וניתן להשתמש בו למדידה כמו מפה מסורתית.

מוצרים ושירותים אורתופוטוגרפיה של Sanborn Sanborn מציעה קבוצה של מוצרי צילום אווירי דיגיטליים המספקים ייצוג חזותי גיאו-מרחבי מדויק של כדור הארץ וניתן להשתמש בהם ביישומי מיפוי רבים

מוצרי Sanborn Ortho מיוצרים על ידי שילוב תחומי עניין בצילום אוויר דיגיטלי עם דגמי גובה דיגיטליים מתאימים.

הרביעי האורתומוזאי מרובע (DOQQ) הוא תמונת אוויר דיגיטלית שעברה אורתוקורציה. צילום דיגיטלי משתמש בחיישן מצמד טעינה (CCD) או CMOS (Supplementary Metal Oxide Semiconductor) כדי ללכוד תמונה, במקום חשיפה לצילום.

עיבוד תמונה ממוחשב באמת נותן מראה עקבי לכל שילוב של תמונות, הם כלי נהדר להצגת התמונה כולה כשאי אפשר לצלם אותה בפריים אחד.

תמונות 4' ו-9' של Nadir הוצבו על מוצר התצוגה ולא על מסגרת ההדמיה האורתו בפועל להשוואה היסטורית וארכיון של מסמכים מקוריים.

הופק פוטומוזאיקה ושימשו ליצירת מפת צמחייה מפורטת. ניתן לקבוע את קנה המידה של צילום אוויר גם אם אובייקט בגודל ידוע מופיע על הקרקע. אם קנה המידה של צילום האוויר ידוע, ניתן לחשב מרחקים, אורכים ושטחים של עצמים בקלות.

ניתן להשתמש בשיטה זו רק אם האובייקט הנמדד נמצא מספיק רחוק מהנקודה המרכזית

כדי למדוד תזוזה והחלק העליון והתחתון של האובייקט נראים בתצלום. צילום אווירי פרספקטיבי טיפוסי כולל שינויים בתמונה הנגרמים על ידי הטיית המצלמה ושטח (טופוגרפיה). מצלמות אלו חסרות את הדיוק הגיאומטרי ואת הרזולוציה המרחבית יוצאת הדופן שיש למצלמות אוויריות.

כמומחיות בחישה מרחוק

SFAP ממלא את הנישה של קנה מידה, רזולוציה וגובה תצפית בין צילומי אוויר או לוויין מקובלים ובסיסיים – טווח בעל ערך רב במיוחד עבור מחקרים מפורטים של תנאי הסביבה על פני כדור הארץ. . בניגוד למתחרים המשתמשים במצלמות בפורמט בינוני, Eagle Aerial עדיין משתמשת במפות USGS מכוילות בפורמט גדול וכעת יש לה אפילו יותר נקודות שבירה של GIS מאי פעם.

Categories: Uncategorized