דנו במספר תכונות לניהול <a title="קבוצות טלגרם" href="https://lookiapp.com/">קבוצות טלגרם, אך לפעמים אתה זקוק להפסקה, אז אני אפרק אותה.

במאמר זה אסביר מהן קבוצות טלגרם וכיצד הן עדיין בולטות בעידן הצ'ט-בוטים

הם גם יבינו את ההבדל בין קבוצת טלגרם לערוץ ויעזרו לך להחליט איזו תכונה מתאימה לך ביותר ואת הצרכים של קבוצת הטלגרם שלך. בחלק זה תלמד כיצד ליצור קבוצה בטלגרם, להזמין אנשי קשר וליצור t – טלגרם – הזמנת קבוצה – קישורים. נלמד על הדרכים השונות ליצור קבוצות טלגרם, להוסיף אליהם חברים חדשים ולהשתמש בכל אחת מהפונקציות הקבוצתיות של טלגרם.

אם אתה יודע את השם המדויק ואת שם המשתמש של הקבוצה שלך

אתה יכול לחפש קבוצות טלגרם ציבוריות בטלגרם. אם אתה רוצה ליצור קבוצה משלך ולשמור את מזהה הקבוצה, אין שום דרך למצוא אותו, גם אם ברצונך לחפש קישור קבוצתי בערוץ טלגרם. הצוות בוחן נישות ספציפיות לאיסוף מידע על הקבוצות הפופולריות ביותר בתחום עניין מסוים, כגון מדיה חברתית, מוסיקה, ספורט וכו '. מציע לך את היכולת להשיג קבוצות בגודל הנכון. מברק תומך בקבוצות של עד 200,000 חברים, מה שמתאים לקבוצות חברים או צוותים קטנים. גם אם אתה רוצה 200,000 איש בקבוצה שלך, אתה לא צריך לשכוח את גודל הקבוצה של טלגרם, גם אם מדובר בכמה מאות אנשים בלבד.

אם אתה צריך לדבר עם אנשי קשר שונים בו זמנית, זה אידיאלי ליצור קבוצת טלגרם. אחת הדרכים הקלות ביותר להזמין חברים לקבוצת הטלגרם שלך היא להזמין אנשים מרשימת אנשי הקשר שלך.

כל מי שהתקנת טלגרם במכשיר שלו יכול להצטרף לקבוצה שלך באמצעות קישור זה

אם אתם עובדים עם לקוח מסוים ורוצים ליצור עבורו קבוצת טלגרם פרטית, זה יכול להיות שימושי. לדוגמא, אם אתם מתכננים להקים עסק, תוכלו להצטרף לקבוצה עם בעלי עסקים אחרים, שותפים עסקיים, עובדים או עובדים בעסק שלכם או בעסק משלכם. זה יכול גם לעזור לך להצטרף לקבוצות טלגרם עבור חברות אחרות, כגון חברות, סוכנויות וחברות איתן אתה עובד או מעורבות בסוכנות שלך, מכיוון שאתה לא יודע להצטרף לקבוצות היכרויות של טלגרם בטלגרם.

כדי להגיע לקישור זה, ראשית צור קבוצה בטלגרם ואז עבור להוסיף משתתפים, לחץ על אותו פותח את קבוצת הטלגרם. החלק מתחת לברז מזמין אתכם לקבוצה דרך הקישור ולחיצה על הקישור אתם מוזמנים לקבוצת הטלגרם שלכם דרך הקישור.

אתה יכול להצטרף לקבוצת טלגרם

כדי לעמוד בקצב הנושאים שאתה מעוניין בהם, וגם לבחור לתת לחברים חדשים לראות את היסטוריית הצ'אט שלך בטלגרם ולהתחיל מחדש. לדוגמא, אם תוסיף חבר חדש לקבוצת הטלגרם שלך, אתה יכול להחליט שהוא יראה את היסטוריית הצ'אט שלהם ויתחיל מחדש איתך. אם הוספת חבר חדש יותר לקבוצה שלך, יהיה עליך להחליט אם להציג את היסטוריית הצ'אט או להתחיל טרי.

קבוצות טלגרם מאפשרות לך להזמין משתמשי טלגרם אחרים לצ'אט יחיד בו חברים יכולים לתרום

קבוצות מברקים מאפשרות חוויות כמו קבוצה בהן תוכלו להזמין את כל משתמשי המסנג'ר האחרים להצטרף לאותה קבוצה ולהזמין אותם להצטרף. בנוסף לקבוצות טלגרם, תוכל גם להשתמש בערוצי טלגרם או בבוטים של טלגרם כדי ליצור קשר עם הלקוחות שלך.

אם אתה רוצה להזמין יותר מחברים שלך ורוצה שקבוצת הטלגרם שלך תגיע לפרופורציות אפיות

תוכל להשתמש בקישור t – מברק – קבוצה – להזמין. אם ברצונך לשתף זאת עם אנשים אחרים, שלח אליהם קישור הזמנה באמצעות מברק, ואז הם יכולים לקשר לקבוצות הטלגרם הפרטיות שלך, שם תוכל להזמין משתמשים חשמליים שרוצים לקבל משוב בפועל. כדי להצטרף לאחת מקבוצות הצפנה הנ"ל, פשוט לחץ על שם הקבוצה ותופנה לקבוצת המברקים בה תוכל להגיש בקשה לחברות.

אם יצרת קישור להזמנת קבוצת טלגרם

תוכל לשלוח או לפרסם אותה לערוץ הטלגרם שלך, לקבוצת הטלגרם הפרטית שלך או לכל מקום אחר שניתן להעלות על הדעת. ESP32 ו- ESP8266 יתקשרו עם הבוט של Telegram כדי לקבל ולערוך הודעות ולשלוח תשובות לקבוצות Telegram. אם אתה מקשר את קבוצת הטלגרם שלך לערוץ Telegram, כל ההודעות המתפרסמות בערוץ הטלגרם הזה יפורסמו שם, כמו כל שאר ההודעות בקבוצה.

אם אתה רוצה לקחת הפסקה קצרה מקבוצת הטלגרם שלך

טלגרם מציעה לך אפשרות להשתיק אותה למשך שעה או שעתיים ביום. קבוצות מברק ציבורי יכולות כעת להתאים אישית את ה- T-Joinchats שלהן כדי להקל עליכם להשיג עוד יותר חברים. מנהלי קבוצות בטלגרם יכולים כעת ליצור קישורים נוספים עם משך זמן מוגבל למשתמשים חדשים להצטרף לקבוצת טלגרם. צ'אטים קוליים בקבוצות טלגרם חייבים להיות מופעלים על ידי מנהל הקבוצה ולהישאר כמו שהם, ולהפעיל ולהפעיל כיצד חברי הקבוצה באים והולכים מהם.

קבוצות טלגרם

Categories: Uncategorized